Kviečiame į Apuolės piliakalnio tvarkymo talką!

Kviečiame į Apuolės piliakalnio tvarkymo talką!
Apuolės piliakalnis

2017-uosius Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Piliakalnių metais. Priimtame dokumente akcentuojama, kad piliakalniai yra baltų kultūros ir ankstyvosios Lietuvos valstybės simbolis, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valstybingumo liudijimas ir tautinio atgimimo sąjūdžio įkvėpimo šaltinis. Rūpintis šiais valstybingumo istorijos liudytojais yra ne tik savivaldybių, bet ir bendruomenių bei kiekvieno doro piliečio pareiga.

Kviečiame bendruomenes, jaunimo organizacijas, biudžetines įstaigas, nevyriausybines organizacijas ir pavienius piliečius prisijungti ir aktyviai dalyvauti  Apuolės piliakalnio tvarkymo talkoje š.m. balandžio 29 d. 

Talkos metu bus iškirsti menkaverčiai medžiai ir krūmai  taip išryškinant piliakalnio siluetą bei plačiau atverti lankytojams nuo piliakalnio atsiveriančią panoramą ir apylinkių kraštovaizdį. Neturintiems transporto priemonės ir galimybės nuvykti į Apuolės piliakalnį lauksime Jūsų 10.00 val. prie Skuodo rajono  savivaldybės. Prašome su savimi turėti patogią darbo aprangą, darbo pirštines, o jeigu kas turite, tai ir motorinius pjūklus, krūmapjoves.

Dėl papildomos informacijos ir dėl darbų derinimo prašome kreiptis į Skuodo rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus  vyresniąją specialistę (paveldosaugininkę) Aliną Anužienę, Vytauto g.10, tel. 8 440 573 07, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 Pradėkime Piliakalnių metus pilietine akcija - talka!

Balandžio 29 d. kviečiame atvykti su gera nuotaika, pabūti gamtoje, pabendrauti ir nuveikti šį tą naudingo!

AtnaujintaKetvirtadienis, 20 balandžio 2017 13:31

Naujienos