Metų moteris 2018

 

metu moteris 2017 2018

„METŲ  MOTERIS  2017“   RINKIMAI

 Skuodo rajone organizuojami „Metų moteris  2017“ rinkimai. Šio renginio sumanytoja ir globėja – Skuodo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė. Organizatorius ir rengėjas – Skuodo rajono kultūros centras.

Jau tradicija tampantis renginys ypatingas tuo, kad bus renkamos penkios šauniausios 2017 metų moterys,  kurios pretenduos į pateiktas nominacijas.  

Nominacijų suteikimo tikslas – pastebėti ir išreikšti padėką Skuodo rajono moterims, kurios per 2017 metus padarė daugiau nei joms priklausė pagal profesiją ar pareigas, pasižymėjo mokslo, kultūros, sporto, švietimo, socialinio vystymo bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla ugdė gerumą, pilietiškumą.

Kviečiame pastebėti ir įvertinti labiausiai to vertas dailiosios lyties atstoves. Pasiūlyti verčiausias garbingo titulo turėtų ne tik pavieniai asmenys, bet ir organizacijos, įmonės, bendruomenės, asociacijos.

Pretendentes iš viso Skuodo rajono prašome siūlyti į šias nominacijas:

Metų altruistė“ – už neatlyginamą darbą ir labdaringą veiklą;
Metų bendruomeniškumo įkvėpėja“ – už bendruomeniškumo dvasios skleidimą, aktyvumą visuomeninėje veikloje;
Metų mama“ – už dorai auginamus ir auklėjamus vaikus;
„Metų kūrėja“ – už pasiekimus įvairių sričių kūrybinėje veikloje;
„Metų pasiekimas“ – už įgyvendintą originalų sumanymą, naujas iniciatyvas, drąsą ir ryžtingumą.
Siūlyti prašome visus rajono gyventojus nuo 2018 m. sausio 10 d. iki vasario 20 d. Savo simpatijas galima pareikšti užpildant laikraštyje „Mūsų žodis“ išspausdintą anketą ar parsisiuntus ją iš internetinės svetainės www.skuodokc.lt,www.skouds.lt, www.skuodas.lt.   Taip pat,  anketą galima užpildyti Skuodo rajono kultūros centre. Pasiūlymus – anketas galima siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,atnešti arba siųsti paštu Skuodo rajono kultūros centrui adresu Gedimino g. 1, Skuodas.

Specialiai sudaryta komisija iš pasiūlytų pretendenčių išrinks labiausiai rajonui nusipelniusias moteris ir skirs joms nominacijas. Pagerbimas ir apdovanojimas – kovo 8 d. Skuodo rajono kultūros centre vyksiančiame šventiniame renginyje.

Organizatoriai tikisi gyventojų aktyvumo ir gražių rinkimų.
Metų_moteris_anketa_2017.docx   

Metų_moters_nuostatai.docx

 

 

AtnaujintaTrečiadienis, 10 sausio 2018 11:29

Naujienos